kurzy online

Zelená dohoda ano, nesmí jít ale na úkor české ekonomiky - CFOworld.cz

Nákup skipasů online a nové samoobslužné pokladny | Novinky | Lipno.info - zážitky a ubytování pro rodiny s dětmi

Popis online kurzu a zážitku

Kategorie: Online zážitky | Najdi-dárek.cz

Úvodní stránkaPopis online kurzu a zážitku

Kurz

Vaříme zdravě pro děti

Kurz

Naučte se zdravě vařit pro děti a získejte spoustu nápadů na přípravu zdravých, kvalitních a nutričně hodnotných pokrmů.4,9      (28 hodnocení)   2 580 účastníků

Do kurzu již vstoupilo
  2 580 účastníků

 • Registrace zdarma do 10 vteřin
 • Doživotní přístup k videím
 • Nemusíte nikam chodit
 • Přehrajete v tabletu i mobilu
 • 100% garance kvality

Popis kurzu:

Objevíme kouzlo vaření a návody na přípravu zdravých, kvalitních a nutričně hodnotných pokrmů. Nastíníme si, že vařit zdravě neznamená utrácet spoustu peněz, nebo se přípravě věnovat dlouhé hodiny. Pokusíme se změnit své stravovací zvyklosti pozvolna nahrazením tradičních surovin za zdravější. Navykneme své děti jíst ovoce, zeleninu a ubereme z jídelníčku bílý cukr. Jde o vaření pro děti se střípky nápadů zdravého vaření.

V kurzu se dozvíte:

 • jak vařit z různých druhů luštěnin
 • jak vařit z jáhel a pohanky
 • jak připravovat zeleninu chutně
 • jak vařit spoustu potravin, které neznáme
 • jak připravovat pokrmy z ovoce
 • jak připravovat zdravá sladká jídla
 • jak připravit zdravé dezerty

Dlouholeté výzkumy potvrdily, že úpravou stravovacího režimu je možné si zkvalitnit a také prodloužit život. Pojďme se spolu podívat jak na to v našem kurzu, kde vaříme pro děti. Naučíme se základní recept k vaření jáhel a vaření luštěnin, sdělíme si další tipy na jejich využití a mnoho zajímavých receptů. Pokud Vás tento kurz zaujme, jako bonus obdržíte elektronickou kuchařku a můžete si vyzkoušet další recepty.

V kurzu vaříme pro děti, získáme spoustu základních doporučení ohledně aditiv a umělých sladidel, bílého cukru, masa, bílé mouky, soli a tuků. Získáme tipy k zařazení nutričně hodnotných surovin, jako jsou luštěniny, jáhly, pohanka, mořské řasy a další zajímavé a nutričně hodnotné potraviny.

Naučíme se zdravé vaření pro děti s doporučením vzhledem k poměru jednotlivých živin na talíři a k tepelným úpravám. Naučíme se zdravé vaření pro děti plné nápadů tak, aby to dětem opravdu chutnalo, a ke stažení zde bude i kniha receptů od Ilony Dostálové. V kurzu vaříme pro děti, získáme základní recept na správné vaření jáhel se spoustou následujících receptů na jáhlové noky, jáhelník, jáhly s jablky a ořechy, jáhlovou kaši s jablky nebo jáhlovou kaši s dýní Hokkaidó.

Vyzkoušíme i mnoho receptů, které budou dětem opravdu chutnat. Například zkusíme i nutričně hodnotnou pohanku. Proto uvaříme pro děti jáhlový knedlík s pohankovou krupicí nebo plněné jáhlové knedlíky s pohankou. Zdravé vaření pro děti zahrnuje i slané pokrmy jako jáhlové rizoto, jáhlové kuličky nebo plněné jáhlové knedlíky s kukuřicí.

Dětem také chutnají všechny možné placky, kaše či nákypy. Proto si vyzkoušíme jáhlové placky, jáhlový zeleninový nákyp s tempehem, jablkový koláč a kaši z pohankové krupice. To správné vaření pro děti musí obsahovat i koláče. Domažlický koláč jim určitě udělá radost a bude jim chutnat.

Část kurzu věnovaná zelenině se zabývá ukázkou zeleniny vařené v páře, tedy Nishime, přípravou pečené zeleniny, přípravě červené řepy na sladkokyselo, batátových hranolků či avokádového dipu. Naučíme se i jak správně na ochucování zeleniny a na přípravu zeleninu na cesty.

V kurzu vaříme pro děti, v části věnované luštěninám, najdeme ukázky přípravy cizrnových karbanátků, cizrnové pomazánky, cizrnové kaše, cizrnového segedínu, naklíčeného munga a také Gomasia. Pokud něco z toho neznáte, je to o důvod víc se pustit spolu s námi do kurzu vaříme pro děti.

Součástí kurzu vaření pro děti jsou i zdravé dezerty, kam patří i příprava základního korpusu na dorty i řezy a jáhlového krému na zdobení dortu. Zkusíme i jahodové řezy s agarem, pomerančovo-čokoládové řezy, pohankovou bublaninu, hruškové koláčky s drobenkou a dozvíme se i spoustu tipů k rozšíření a obměně těchto receptů. Pro zájemce je v prémiové části jako bonus připravena elektronická kuchařka.

V kurzu Vaříme pro děti se dozvíme, jak vařit zdravé, kvalitní a nutričně hodnotné pokrmy, třeba z jáhel a pohanky:

 • zařazení nutričně hodnotných surovin, jako jsou luštěniny, jáhly, pohanka, mořské řasy
 • vaříme pro děti s doporučením k poměru jednotlivých živin na talíři a k tepelným úpravám
 • základní doporučení ohledně aditiv a umělých sladidel, bílého cukru, masa, bílé mouky, soli a tuků
 • zelenina vařená v páře, pečení zeleniny, batátové hranolky, avokádový dip, zelenina na cesty
 • příprava cizrnových karbanátků, cizrnové pomazánky, cizrnové kaše, cizrnového segedínu
 • příprava základního zdravého korpusu na dorty a řezy, krému, bublaniny a koláčů
 • příprava naklíčeného munga i Gomasia a ke stažení i kniha receptů od Ilony Dostálové
 • jako bonus obdržíte elektronickou kuchařku, s níž můžete vyzkoušet i další recepty, které v kurzu nejsou natočeny

Lektorkou kurzu Vaříme zdravě pro děti je Ilona Dostálová, která vydala kuchařku Přirozeně bez lepku a bez mléka, používanou všemi, co dodržují bezlepkovou dietu nebo se chtějí stravovat zdravě. Využívání zdravých, nutričně bohatých obilovin a zařazení luštěnin do jídelníčku by mělo být doménou všech, kteří přemýšlí o zdraví svých dětí. Tento způsob vaření se liší od toho obvyklého a ve videokurzu postupy uvidíte.

https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221

Jak malovat zvířata pro začátečníky

Kurz

Naučte se malovat krásné fotorealistické obrazy zvířat pomocí unikátní techniky, kterou zvládne každý začátečník.

Popis kurzu:

V kurzu Jak malovat zvířata pro začátečníky se můžete naučit nádherné obrazy nejen obdivovat, ale i vytvářet. Namalovat obraz není tak složité, jak by se na první pohled mohlo zdát. O tom vás může také přesvědčit metoda, kterou přivedl na světlo světa Bob Ross. Jeho technika malování a samozřejmě i jeho kurzy, jsou zaměřeny na všechny, kteří se chtějí stát dokonalými malíři, a to klidně za jeden jediný den.

V kurzu se dozvíte:

 • jak začít malovat zvířata
 • jak používat barvy a rozprašovač
 • jak si rozvrhnout obrys na plátně
 • jakým způsobem používat štětce a barvu
 • jakým způsobem stínovat
 • jak používat akrylové a olejové barvy

Jestliže již dlouho obdivujete nádherné obrazy a ve skrytu své duše toužíte umět malovat podobně, věřte, že to není vůbec složité. V kurzu Jak malovat zvířata pro začátečníky, kterým vás provede Pavel Michalica, vás o tom přesvědčí metoda Boba Rosse a jeho technika malování. Kurz malování je zaměřen na všechny, kteří se chtějí stát skvělými malíři, a to za velice krátkou dobu.

Klíčem k vašemu úspěchu bude absolvování našeho kurzu, kde se naučíte, jak namalovat zvíře, které zrovna chcete. Prozradíme vám, jak postupovat krok za krokem tak, aby naprosto každý zvládnul namalovat zvířátko jako malíř. Jakmile zvládnete namalovat svůj první obraz, budete naprosto nadšeni, vaše sebevědomí vzroste a radost bude bezbřehá. Pusťte se s námi do práce, uděláme z vás rázem malíře.

Kurz je vhodný pro naprosté začátečníky bez jakýchkoliv malířských zkušeností. Instruktor Pavel Michalica se postupy olejomaleb podle Boba Rosse zabývá již dlouhou dobu a všechny své bohaté a načerpané zkušenosti vám s lehkostí sobě vlastní předá dál. Pro všechny zájemce o techniky malování je zde přímo před vámi klíč k dosažení úspěchu.

Dozvíte se, jak používat barvy, jaké jsou potřeba štětce, kdy štětce prát a kdy je naopak neprat, nebo jak a na co použít lněný olej. Naučíte se i způsob vysušení plátna. Hodit se vám budou kromě mnoha druhů štětců i papírové ubrousky. Pochopíte nanášení i míchání barev, kdy malovat na sucho a kdy na mokro, a to vše uvidíte na vlastní oči.

Možná jste si často posteskli, že pro malování postrádáte nadání a že vám to nikdy nešlo. Díky kurzu malování zvířat se ale sami přesvědčíte, že je to pouze velký omyl vašeho dosavadního života. Kurz malování akrylovými i olejovými barvami, takzvané olejomalby, je určený pro všechny začátečníky. Ovládnout řadu technik malování totiž není nijak složité. O tom se můžete sami přesvědčit i v našem kurzu.

Každý, kdo chce ovládnout tuto danou techniku a naučit se malovat nádherné obrazy přesně tak, jak to umí samotný průkopník této metody Bob Ross, to může zkusit. V našem kurzu zjistíte, že to není zase tak složité, jak si mnozí doposud mysleli. Díky našemu kurzu dokážete namalovat jakékoliv zvíře a zjistíte, že zvládnout namalovat krásný obraz zvládne i úplný začátečník.

Toužíte namalovat úchvatný obraz a potěšit někoho z blízkých zajímavým vlastnoručně vyrobeným dárkem? Kurz malování zvířat je nejlepší možnou volbou pro každého, kdo rád tvoří a miluje umění. Malovat totiž umí každý, potřebujete jen chuť a odvahu to zkusit. Přestaňte potlačovat svoji vnitřní kreativitu. Narodili jste se s tím, že umíte opravdu vše. Je to ve vás a je to naprosto přirozené.

V kurzu Jak malovat zvířata pro začátečníky podle metody Boba Rosse se naučíme mistrně pracovat se štětcem i barvami:

 • jak namalovat pandu podle předlohy, používat štětce, kdy je prát a kdy je neprat
 • vytváření obrysů i detailů, malování věrného výrazu tváře i zvířecí srsti
 • docílení výsledného obrazu tak, aby zvíře vypadalo jako živé
 • způsob malování akrylovými i olejovými barvami, použití lněného oleje
 • detailní techniky stínování, práce se světlem a stínem, techniky tónování
 • způsoby vysušení plátna před prací s olejem, míchání a nanášet barvy, malování pozadí
 • malování zebry podle předlohy, věrný výraz tváře, siluety i srsti, dotvoření pozadí
 • malování lva podle předlohy, skutečný výraz tváře a věrně vytvořená srst, malování pozadí

Lektorem kurzu Jak malovat zvířata pro začátečníky je certifikovaný instruktor Pavel Michalica. Kreativní instruktor technik malby se postupy olejomaleb a dalšími technikami malování podle Boba Rosse zabývá již velmi dlouhou dobu a všechny své bohatě načerpané zkušenosti vám snadno předá dál. Pro všechny zájemce o techniky malování je klíč k dosažení úspěchu právě v absolvování tohoto kurzu.

https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221

Výcvik psa: Praktická poslušnost psa pro každodenní život

V kurzu Výcvik psa: Praktická poslušnost psa pro každodenní život dostanete od lektorky Marie Trauškeové kompletní a srozumitelný návod, jak se psem cvičit.

Kurz

Popis kurzu:

Kurz „Výcvik psa: Praktická poslušnost psa pro každodenní život“  je určen pro všechny začínající pejskaře a pejskaře, kteří se svým psem řeší nějaké nevhodné chování. Zkušená lektorka Marie Trauškeová vás naučí, jak se psem nebo štěnětem pracovat. 

Díky tomuto kurzu se dozvíte, jak lze s využitím pozitivní motivace naučit psa základní poslušnost, zamezit nežádoucímu chování a jak si usnadnit váš společný každodenní život. 

V kurzu se naučíte:

 • jak odnaučit štěně kousat
 • jak odnaučit psa čůrat doma
 • jak psa efektivně učit
 • jak naučit psa základní povely
 • co je praktické odložení a k čemu se hodí
 • jaké jsou triky pro chytré psí hlavičky
 • jak odnaučit psa skákat
 • jak odnaučit psa tahat na vodítku
 • jak odnaučit psa štěkat na cizí lidi nebo psy

Díky videím dostanete kompletní a srozumitelný návod, jak lze se psem cvičit, a to tak, aby vás pochopil a byl ochotný cvik vykonávat nejen poctivě, ale i s radostí. Možná máte doma štěně a přemýšlíte, jak ho odnaučit doma čůrat, kousat všechno, na co dosáhne, štěkat na psy i lidi a nebo tahat na vodítku. Naopak ho chcete naučit povely pac, sedni, lehni, ke mně, zůstaň a nebo ho naučit spát v pelíšku. Odpovědi na všechny vaše otázky najdete právě v kurzu „Praktická poslušnost psa pro každodenní život“.

https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221

Kurz nejlepších manažerských dovedností

V Kurzu nejlepších manažerských dovedností se s lektorem Alexandrem Birčákem naučíte zlepšovat vztahy a zvyšovat výkony na pracovišti.

Kurz

Popis kurzu:

V Kurzu nejlepších manažrských dovedností se dozvíte od lektora Alexandra Birčáka techniky a postupy, jak odhalit, co je pro vaše lidi důležité a jak s nimi nastavit korektní spolupráci, která přinese týmu i vám skvělé výsledky.

Online Kurz nejlepších manažerských dovedností obsahuje trochu teorie, hodně příkladů ze života a také praktická cvičení. V těch si projdete své konkrétní problémové situace a pojmenujete nová řešení, která vám budou vyhovovat více, než ta dosavadní..

V kurzu se naučíte:

 • jak odhalit, co by vaši lidé nejraději dělali, i kdyby za to nedostali zaplaceno
 • jak odhalit skryté příčiny demotivace lidí
 • jak zavést korektní vztahy v týmu
 • jak se vyznat ve svých i cizích emocích
 • jak ovlivňovat své i cizí emoce
 • jak přiměřeně reagovat na emoce jiných lidí

Práce manažera bývá hodně stresující. Konflikty mezi a se zaměstnanci, neplnění úkolů, zavádění změn. A k tomu někdy konflikty v osobním životě.

Možná někdy zkoušíte některé nedostatky přehlížet. Možná chcete své lidi motivovat různými lákavými věcmi. Možná jste přitvrdili a nasadili přísné postihy. A věci se vůbec nezlepšily, spíše naopak.

https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221

Velký kurz houbaření

Ve Velkém kurzu houbaření proniknete do tajů mykologie a posunete své houbaření o několik pater výš.

Kurz

Popis kurzu:

Velký kurz houbaření potěší jak houbaře začátečníky, tak zkušené houbaře. Tento kurz mykologie vám napoví, jak sbírat houby, jaké jedlé hřiby najdete v našich lesích, jak určit nejedlé hřiby, jak poznat jedovaté houby, jaké znaky vám pomohou v rozpoznávání hub a také jak vybrat dobrý atlas hub.

Houbaření je v naší zemi hodně rozšířené, a tak tento mykologický kurz můžete dárkovým poukazem věnovat jako dárek, který určitě potěší každého milovníka hub. 

V kurzu se naučíte:

 • jak rozeznat jedovaté a jedlé houby
 • do jakých lesů chodit sbírat různé druhy hub
 • jak rozpoznávat houby jako jsou hřibovité, holubinky, muchomůrky a další
 • jak ukládat a zpracovávat houby
 • jaké houby sbírat v různých ročních obdobích
 • jaké jedlé houby rostou v lese o Vánocích
 • k čemu se používají léčivé houby

Tento kurz hřiby nenajde, ale naučí vás, do jakého lesa na ně vyrazit a jak poznat hřiby praváky od nejedlých nebo dokonce jedovatých hřibů. Mykolog Zdeněk Hájek s námi kurz houbaření natáčel několik měsíců a vznikl tak největší a nejobsáhlejší kurz mykologie v naší zemi.

Velký kurz houbaření s mykologem Zdeňkem Hájkem se stane vaším průvodcem při sbírání, poznávání a určování hub

https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221

Ruční šití kožených rukavic

V kurzu se naučíte s Ludmilou Osičkovou ručně ušít kožené rukavice, které budou obdivovat všichni, kolem vás!

Kurz

Popis kurzu:

V kurzu se naučíte s lektorkou Ludmilou Osičkovou ušít si krásné kožené rukavice. Lektorka vás provede steh za stehem celým postupem ručního šití. Takto ušité rukavice budou nejen vaší ozdobou, ale mohou být i vhodným dárkem.

Ke kurzu si můžete u lektorky objednat kreativní sadu za cca 2 000 Kč. V sadě budete mít výsek rukavic z vámi vybrané kůže, podšívku, kterou si vyberete, i nitě podle vámi zvolených barev. Odkaz na objednání kreativní sady najdete u dílu č.3 „Zdobení rukavic“. Kurz ručního šití rukavic zahrnuje technologický postup od již hotového výseku rukavice (bez střihu) . Tento výsek (tvar rukavice, place a vložek) připravuje lektorka v kreativní sadě, kterou si navolíte na webu. 

V kurzu se naučíte:

 • jak si správně změřit ruku
 • jak ozdobit rukavice
 • jak do rukavice vsadit palec
 • jak všívat podšívku
 • jak rukavici uzavřít a dokončit

K tomu, abyste si dokázali ušít rukavice, budete potřebovat jen trpělivost a čas. Vámi ušité rukavice budou jedinečné, nikdo jiný nebude mít stejné.

Budou naprosto jiné, než rukavice z konfekce. Budou totiž jen VAŠE od prvního do posledníhu stehu. Kožené rukavice vám budou sloužit řadu let a protože jsou zhotovené z přírodního materiálu, získají časem i unikátní patinu.

https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221

Pečení a zdobení perníčků

V kurzu se s lektorkou Lenkou Chudomelovou naučíte péct a zdobit krásné perníčky s nejrůznějšími motivy.

Kurz

Popis kurzu:

Kurz pečení a zdobení perníčků pro vás připravila jedna z nejlepších českých perníkářek Lenka Chudomelová. Lenka vás naučí, jak péct a zdobit malé i velké perníčky, prozradí vám své léty prověřené receptury a zasvětí vás do tajemství přípravy správné perníkové polevy. Pečení perníků se Lenka věnuje celé čtvrtstoletí a její perníčky se dostaly téměř do celého světa.

V kurzu se naučíte:

 • jak připravit perníkové těsto
 • jak vyrobit polevu na zdobení perníčků
 • jak zdobit perníčky mřížkovou technikou
 • jak nanášet celoplošnou glazuru
 • jaké jsou další techniky zdobení perníčků

Už v neplacené části se naučíte, jak perník správně vyválet a vykrajovat, a Lenka prozradí i tajemství, jak docílit lesklého povrchu perníčků. Dozvíte se, jaké používat barvy na polevu a jak barvy používat. 

Lenka Chudomelová vytváří krásné perníčky nejrůznějších tvarů. U dětí oblíbená zvířátka – kočička, pejsek, slon nebo zajíček. Ukáže nejčastější vánoční motivy – andělíčky, zvonky, podkovy, prasátko pro štěstí a nebo zasněženou chaloupku. A nebudou chybět ani tradiční velikonoční motivy – zajíček, kohoutek, slepička nebo nádherný velikonoční svícen. 

Samozřejmě Lenka v kurzu ukáže zdobení i nějčastějšího tvaru perníku – srdíčka.

https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221

Akce jim odpadly, tak začalo Attendu pomáhat školám. Nástroj Učíme.se už používá přes dva tisíce učitelů - CzechCrunch

TOP TEN Kurzů pro Radost

Všechny kurzy

Doporučené kurzyAbecedněPočet účastníkůNejnovějšíNejnovější KreativitaZdraví & fitnessByznysOsobní rozvojDěti & maminkyTechnologieVšechny kurzyVšechny kurzy 

 • Kurz194 účastníkůNovinkaJak najít sebevědomíLektorIvo Toman
  lektor194 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz511 účastníkůNovinkaVelký kurz zdobení dortů s mistryní ČRLektorEva Dlouhá
  lektor511 x 
 • Kurz281 účastníkůNovinkaNejlepší recepty české kuchyněLektorRadek Pálka
  lektor281 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz5 303 účastníkůNovinkaVelký kurz hubnutí – o cestě k malému břichu!LektorBřicháč Tom
  lektor5 303 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz654 účastníkůNovinkaOdemykání dětského potenciálu aneb rodina jako týmLektorKateřina Novotná a Jan Mühlfeit
  lektor654 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz470 účastníkůNovinkaŠití balerínek pro začátečníkyLektorVeronika Mocová
  lektor470 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz425 účastníkůNovinkaKreslení karikaturLektorSamuel KingDavis
  lektor425 x 
 • Kurz711 účastníkůNovinkaMalování horkým voskemLektorMarkéta Endrštová
  lektor711 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz367 účastníkůNovinkaDebordelizace hlavy – zprimitivněte k úspěchuLektorIvo Toman
  lektor367 x 
 • Kurz492 účastníkůBáječné sushi recepty pro každéhoLektorŠon Chung a Monika Brýdová
  lektor492 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz1 753 účastníkůAkvarel pro začátečníkyLektorPetra Cibulková
  lektor1 753 x 
 • Kurz1 083 účastníkůKurz omlazení za 21 dní – aneb jak omladit obličejLektorLenka Jahodová
  lektor1 083 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz728 účastníkůRecepty na šťastné vztahyLektorMUDr. Radim Uzel, CSc.
  lektor728 x 
 • Kurz635 účastníkůMasáž na židli přes oblečeníLektorDagmar Čapková
  lektor635 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz1 105 účastníkůKdo mi krade čas – Aby den trval déleLektorIvo Toman
  lektor1 105 x 
 • Kurz879 účastníkůVysoká škola sebemotivaceLektorIvo Toman
  lektor879 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz1 659 účastníkůHáčkování pro začátečníkyLektorPřemysl Knap
  lektor1 659 x 
 • Kurz912 účastníkůTextilní technikyLektorMonika Brýdová
  lektor912 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz424 účastníkůTvoříme z foamiranuLektorJana Povalová
  lektor424 x 
 • Kurz941 účastníkůDrhání pro začátečníkyLektorIva Prošková
  lektor941 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz400 účastníkůKeramická mozaika I.LektorMartina Regnerová
  lektor400 x 
 • Kurz657 účastníkůDrátování pro pokročilejšíLektorKarla Hátleová
  lektor657 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz654 účastníkůPletení z pedigu pro pokročiléLektorKarla Hátleová
  lektor654 x 
 • Kurz514 účastníkůSvatojakubská pouť do Santiago de Compostela od A do ZLektorRadoslav Černý
  lektor514 x 
 • Kurz3 254 účastníkůTečkovaná mandalaLektorLucia Čapková
  lektor3 254 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz117 účastníkůStřih videa v Adobe Premiere CC 2020LektorJosef Mašek
  lektor117 x 
 • Kurz88 účastníkůStřih videa v Adobe Premiere Elements 2020LektorJosef Mašek
  lektor88 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz1 153 účastníkůTepaná krajkaLektorBohdana Goliášová
  lektor1 153 x 
 • Kurz1 030 účastníkůKytarové kolovrátkyLektorEva Hosnedlová
  lektor1 030 x 
 • Kurz835 účastníkůHra na zobcovou flétnu pro začátečníkyLektorDaniela Vránová
  lektor835 x 
 • Kurz5 740 účastníkůŠití bot pro začátečníkyLektorVeronika Mocová
  lektor5 740 x 
 • Kurz1 762 účastníkůŠití ekopanenek pro začátečníkyLektorTereza Jarošová
  lektor1 762 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz502 účastníkůVitráže technikou Tiffany pro pokročiléLektorLenka Kinzlová
  lektor502 x 
 • Kurz964 účastníkůPaličkování pro pokročiléLektorIva Prošková
  lektor964 x 
 • Kurz939 účastníkůTvoříme s Gelli plateLektorJana Školaudyová
  lektor939 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz1 070 účastníkůKreslení pravou hemisférou 3 – kreslení zvířat pastelemLektorPetra Cibulková
  lektor1 070 x 
 • Kurz1 542 účastníkůJak malovat květiny – nejen pro začátečníkyLektorPavel Michalica
  lektor1 542 x 
 • Kurz933 účastníkůLevandulové relaxační malováníLektorDana Činčarová
  lektor933 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz1 256 účastníkůCínovaný šperkLektorJitka Slavíková
  lektor1 256 x 
 • Kurz1 706 účastníkůHrajeme na ukulele – pro začátečníkyLektorEva Hosnedlová
  lektor1 706 x 
 • Kurz1 260 účastníkůVitráže technikou Tiffany pro začátečníkyLektorLenka Kinzlová
  lektor1 260 x 
 • Kurz3 039 účastníkůKreslení pravou hemisférou 2 – kreslíme předměty, rostliny a…LektorPetra Cibulková
  lektor3 039 x 
 • Kurz482 účastníkůOrientální břišní tanec v těhotenstvíLektorKatka Derouet (Krejčová)
  lektor482 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz4 660 účastníkůDrátování pro začátečníkyLektorKarla Hátleová
  lektor4 660 x 
 • Kurz494 účastníkůŽivot s diastázouLektorRadka Šefferová
  lektor494 x 
 • Kurz1 239 účastníkůUlcerózní kolitida a Crohnova choroba – jak žít a jíst kvalitněLektorVeronika Hanzlíková
  lektor1 239 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz2 033 účastníkůVýroba stříbrných šperkůLektorJana Veselá
  lektor2 033 x 
 • Kurz3 752 účastníkůPaličkování pro začátečníkyLektorIva Prošková
  lektor3 752 x 
 • Kurz702 účastníkůOrientální břišní tanec – DRUM SOLO s bubeníkemLektorKatka Derouet (Krejčová)
  lektor702 x 
 • Kurz2 625 účastníkůJak malovat zvířata pro začátečníkyLektorPavel Michalica
  lektor2 625 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz1 205 účastníkůEnkaustika pro pokročilejšíLektorJana Školaudyová
  lektor1 205 x 
 • Kurz1 142 účastníkůJak na retuš portrétu od A po Z a Lightroom zdarmaLektorMichal Botek
  lektor1 142 x 
 • Kurz1 321 účastníkůNatáčení videa pro začátečníkyLektorJosef Mašek
  lektor1 321 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz1 760 účastníkůWEBZISK: Komplexní průvodce vyděláváním na internetuLektorTomáš Dekan
  lektor1 760 x 
 • Kurz5 090 účastníkůRychlokurz hry na kytaru podle Jiřího KynčlaLektorJiří Kynčl
  lektor5 090 x 
 • Kurz4 643 účastníků13 kytarových rytmů, které si zamilujeteLektorEva Hosnedlová
  lektor4 643 x 
 • Kurz1 194 účastníkůFIMO – kouzla s extrudéremLektorMonika Brýdová
  lektor1 194 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz1 466 účastníkůPowertexLektorJana Školaudyová
  lektor1 466 x 
 • Kurz3 217 účastníkůNaučte se kouzlit jako Pavel KožíšekLektorPavel Kožíšek
  lektor3 217 x 
 • Kurz838 účastníkůTelefonování pro obchodníky – lepší pocity, lepší výsledkyLektorMíra Princ
  lektor838 x 
 • Kurz1 529 účastníkůStřih videa v Adobe Premiere Elements 2013LektorJosef Mašek
  lektor1 529 x 
 • Kurz2 597 účastníkůQuilling – ozdoby z papíruLektorPetra Kroutilová
  lektor2 597 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz1 162 účastníkůMicrosoft Office s titulky pro neslyšícíLektorAneta Bajerová
  lektor1 162 x 
 • Kurz3 248 účastníkůPletení z pedigu pro pokročilejšíLektorKarla Hátleová
  lektor3 248 x 
 • Kurz3 529 účastníkůPilates pro začátečníkyLektorJolana Novotná
  lektor3 529 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz2 213 účastníkůRadost z prodejeLektorPavel Fara, Peter Urbanec
  lektor2 213 x 
 • Kurz2 376 účastníkůVaříme zdravě pro dětiLektorIlona Dostálová
  lektor2 376 x 
 • Kurz1 324 účastníkůOrientální břišní tanec – DVD Technika shimmy a akcentůLektorKatka Derouet (Krejčová)
  lektor1 324 x 
 • Kurz2 296 účastníkůDomácí homeopatie + e-book „Jak porozumět nemocem“ ZDARMALektorAlžběta Matiášová
  lektor2 296 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz5 663 účastníkůÚprava fotek v programu ZonerLektorJosef Cvrček
  lektor5 663 x 
 • Kurz3 453 účastníkůPečeme kváskový chlébLektorPavel Fara
  lektor3 453 x 
 • Kurz3 536 účastníkůŠití výbavičky pro miminkoLektorTerezie Jedličková Vojtková
  lektor3 536 x 
 • Kurz4 836 účastníkůOrientálním břišním tancem ke zdraví a spokojenostiLektorKatka Derouet (Krejčová)
  lektor4 836 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz8 394 účastníkůPorod bez obav – 1. online kurz pro těhotnéLektorMajka Staňková
  lektor8 394 x 
 • Kurz4 968 účastníkůKorálkování – šité šperkyLektorRadka Fleková
  lektor4 968 x 
 • Kurz4 845 účastníkůExcel pro začátečníkyLektorJosef Cvrček
  lektor4 845 x 
 • Kurz2 364 účastníkůInline bruslení pro každéhoLektorTomáš Kosan
  lektor2 364 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz2 213 účastníkůKrok za krokem sebekoučemLektorLenka Benešová
  lektor2 213 x 
 • Kurz20 170 účastníkůKreslení pravou hemisférou – naučte se kreslit správněLektorPetra Cibulková
  lektor20 170 x 
 • Kurz2 553 účastníkůMandaly pro radost – omalovánky pro dospěléLektorJaroslava Bártová
  lektor2 553 x 
 • Kurz4 670 účastníkůAngličtina hrou pro děti i dospěléLektorPavlina Dostálová
  lektor4 670 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz8 881 účastníkůPletení z pedigu pro začátečníkyLektorKarla Hátleová
  lektor8 881 x 
 • Kurz4 075 účastníkůFIMO – textury a polymeryLektorMonika Brýdová
  lektor4 075 x 
 • Kurz3 411 účastníkůChainmaille – šperky z drátků a korálků (kroužkování)LektorJaroslava Kavalírová
  lektor3 411 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz13 416 účastníkůZdobení dortůLektorZdeňka Michnová
  lektor13 416 x 
 • Kurz4 979 účastníkůKanzashi – textilní kytičkyLektorJaroslava Marková
  lektor4 979 x 
 • Kurz11 342 účastníkůModerní šití pro začátečníkyLektorKatka Dachovská
  lektor11 342 x 
 • Kurz5 420 účastníkůPaměťové metody aneb s minimální námahou k dokonalé pamětiLektorPavlína Boučková
  lektor5 420 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz3 121 účastníkůArchetypy ženLektorIvana Megová
  lektor3 121 x 
 • Kurz12 053 účastníkůPatchwork pro začátečníkyLektorRadka Sedláčková
  lektor12 053 x 
 • Kurz2 723 účastníkůCardmaking – výroba přáníček pro každou příležitostLektorMichaela Svatošová
  lektor2 723 x 
 • Kurz4 576 účastníkůJedlé kyticeLektorMarie Mužíková
  lektor4 576 x 
 • Kurz6 072 účastníkůEnkaustika pro začátečníkyLektorJana Školaudyová
  lektor6 072 x 
 • Kurz3 516 účastníkůTenis pro začátečníky a mírně pokročiléLektorDušan Těhník
  lektor3 516 x 
 • Kurz8 730 účastníkůFIMO – květinová loukaLektorMonika Brýdová
  lektor8 730 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz9 463 účastníkůTajemství fotografie – jak fotografovat správně?LektorPavel Fara
  lektor9 463 x 
 • Kurz7 596 účastníkůKurz olejomalby – metodou Bob Ross ® HDLektorPavel Michalica
  lektor7 596 x 
 • Kurz9 121 účastníkůKrásná a sama sebou – kurz líčeníLektorMichaela Baronová
  lektor9 121 x 
 • Kurz9 538 účastníkůAdobe photoshop, jednoduchý a intuitivní, i pro VásLektorJosef Cvrček
  lektor9 538 x 

Dophttps://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221oručujeme

Olejomalba metodou bob ross
Úprava fotografií v programu zoner
Tenis pro začátečníky i pokročilé
Inline bruslení pro každého

Nejnovější kurzy

“MS
https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
“Pedig
Pilates

Nejnovější články

Doporučené kurzyAbecedněPočet účastníkůNejnovějšíDoporučené kurzy KreativitaZdraví & fitnessByznysOsobní rozvojDěti & maminkyTechnologieVšechny kurzyVšechny kurzy https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221

 • Kurz434 účastníkůNovinkaKdo mi krade čas – Aby den trval déleLektorIvo Toman
  lektor434 x 
 • Kurz453 účastníkůVysoká škola sebemotivaceLektorIvo Toman
  lektor453 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz602 účastníkůNovinkaHáčkování pro začátečníkyLektorPřemysl Knap
  lektor602 x 
 • Kurz256 účastníkůNovinkaTvoříme z foamiranuLektorJana Povalová
  lektor256 x 
 • Kurz441 účastníkůNovinkaTextilní technikyLektorMonika Brýdová
  lektor441 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz576 účastníkůNovinkaDrhání pro začátečníkyLektorIva Prošková
  lektor576 x 
 • Kurz235 účastníkůNovinkaKeramická mozaika I.LektorMartina Regnerová
  lektor235 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz364 účastníkůNovinkaPletení z pedigu pro pokročiléLektorKarla Hátleová
  lektor364 x 
 • Kurz349 účastníkůNovinkaDrátování pro pokročilejšíLektorKarla Hátleová
  lektor349 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz301 účastníkůNovinkaSvatojakubská pouť do Santiago de Compostela od A do ZLektorRadoslav Černý
  lektor301 x 
 • Kurz2 033 účastníkůNovinkaTečkovaná mandalaLektorLucia Čapková
  lektor2 033 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz1 003 účastníkůTepaná krajkaLektorBohdana Goliášová
  lektor1 003 x 
 • Kurz534 účastníkůHra na zobcovou flétnu pro začátečníkyLektorDaniela Vránová
  lektor534 x 
 • Kurz816 účastníkůKytarové kolovrátkyLektorEva Hosnedlová
  lektor816 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz4 548 účastníkůŠití bot pro začátečníkyLektorVeronika Mocová
  lektor4 548 x 
 • Kurz1 438 účastníkůŠití ekopanenek pro začátečníkyLektorTereza Jarošová
  lektor1 438 x 
 • Kurz7 294 účastníkůPorod bez obav – 1. online kurz pro těhotnéLektorMajka Staňková
  lektor7 294 x 
 • Kurz826 účastníkůPaličkování pro pokročiléLektorIva Prošková
  lektor826 x 
 • Kurz18 923 účastníkůKreslení pravou hemisférou – naučte se kreslit správněLektorPetra Cibulková
  lektor18 923 x 
 • Kurz11 626 účastníkůPatchwork pro začátečníkyLektorRadka Sedláčková
  lektor11 626 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz4 285 účastníkůDrátování pro začátečníkyLektorKarla Hátleová
  lektor4 285 x 
 • Kurz7 331 účastníkůKurz olejomalby – metodou Bob Ross ® HDLektorPavel Michalica
  lektor7 331 x 
 • Kurz3 008 účastníkůNaučte se kouzlit jako Pavel KožíšekLektorPavel Kožíšek
  lektor3 008 x 
 • Kurz410 účastníkůVitráže technikou Tiffany pro pokročiléLektorLenka Kinzlová
  lektor410 x 
 • Kurz4 528 účastníkůRychlokurz hry na kytaru podle Jiřího KynčlaLektorJiří Kynčl
  lektor4 528 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz9 076 účastníkůTajemství fotografie – jak fotografovat správně?LektorPavel Fara
  lektor9 076 x 
 • Kurz9 198 účastníkůAdobe photoshop, jednoduchý a intuitivní, i pro VásLektorJosef Cvrček
  lektor9 198 x 
 • Kurz5 476 účastníkůÚprava fotek v programu ZonerLektorJosef Cvrček
  lektor5 476 x 
 • Kurz1 060 účastníkůJak na retuš portrétu od A po Z a Lightroom zdarmaLektorMichal Botek
  lektor1 060 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz1 480 účastníkůStřih videa v Adobe Premiere Elements 2013LektorJosef Mašek
  lektor1 480 x 
 • Kurz60 účastníkůStřih videa v Adobe Premiere Elements 2020LektorJosef Mašek
  lektor60 x 
 • Kurz78 účastníkůStřih videa v Adobe Premiere CC 2020LektorJosef Mašek
  lektor78 x 
 • Kurz2 751 účastníkůKreslení pravou hemisférou 2 – kreslíme předměty, rostliny a…LektorPetra Cibulkováhttps://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
  lektor2 751 x 
 • Kurz892 účastníkůKreslení pravou hemisférou 3 – kreslení zvířat pastelemLektorPetra Cibulková
  lektor892 x 
 • Kurz2 470 účastníkůJak malovat zvířata pro začátečníkyLektorPavel Michalica
  lektor2 470 x 
 • Kurz1 403 účastníkůJak malovat květiny – nejen pro začátečníkyLektorPavel Michalica
  lektor1 403 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz2 146 účastníkůDomácí homeopatie + e-book „Jak porozumět nemocem“ ZDARMALektorAlžběta Matiášová
  lektor2 146 x 
 • Kurz1 127 účastníkůUlcerózní kolitida a Crohnova choroba – jak žít a jíst kvalitněLektorVeronika Hanzlíková
  lektor1 127 x 
 • Kurz2 257 účastníkůVaříme zdravě pro dětiLektorIlona Dostálová
  lektor2 257 x 
 • Kurz13 079 účastníkůZdobení dortůLektorZdeňka Michnová
  lektor13 079 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz3 491 účastníkůPaličkování pro začátečníkyLektorIva Prošková
  lektor3 491 x 
 • Kurz11 021 účastníkůModerní šití pro začátečníkyLektorKatka Dachovská
  lektor11 021 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz8 667 účastníkůPletení z pedigu pro začátečníkyLektorKarla Hátleová
  lektor8 667 x 
 • Kurz3 110 účastníkůPletení z pedigu pro pokročilejšíLektorKarla Hátleová
  lektor3 110 x 
 • Kurz4 646 účastníkůOrientálním břišním tancem ke zdraví a spokojenostiLektorKatka Derouet (Krejčová)https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
  lektor4 646 x 
 • Kurz636 účastníkůOrientální břišní tanec – DRUM SOLO s bubeníkemLektorKatka Derouet (Krejčová)
  lektor636 x 
 • Kurz1 278 účastníkůOrientální břišní tanec – DVD Technika shimmy a akcentůLektorKatka Derouet (Krejčová)
  lektor1 278 x 
 • Kurz448 účastníkůOrientální břišní tanec v těhotenstvíLektorKatka Derouet (Krejčová)
  lektor448 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz834 účastníkůLevandulové relaxační malováníLektorDana Činčarová
  lektor834 x 
 • Kurz8 651 účastníkůFIMO – květinová loukaLektorMonika Brýdová
  lektor8 651 x 
 • Kurz4 031 účastníkůFIMO – textury a polymeryLektorMonika Brýdová
  lektor4 031 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz1 154 účastníkůFIMO – kouzla s extrudéremLektorMonika Brýdová
  lektor1 154 x 
 • Kurz4 107 účastníků13 kytarových rytmů, které si zamilujeteLektorEva Hosnedlová
  lektor4 107 x 
 • Kurz1 330 účastníkůHrajeme na ukulele – pro začátečníkyLektorEva Hosnedlová
  lektor1 330 x 
 • Kurz3 477 účastníkůTenis pro začátečníky a mírně pokročiléLektorDušan Těhník
  lektor3 477 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz2 306 účastníkůInline bruslení pro každéhoLektorTomáš Kosan
  lektor2 306 x 
 • Kurz5 929 účastníkůEnkaustika pro začátečníkyLektorJana Školaudyová
  lektor5 929 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz1 132 účastníkůEnkaustika pro pokročilejšíLektorJana Školaudyová
  lektor1 132 x 
 • Kurz879 účastníkůTvoříme s Gelli plateLektorJana Školaudyová
  lektor879 x 
 • Kurz1 382 účastníkůPowertexLektorJana Školaudyová
  lektor1 382 x 
 • Kurz4 566 účastníkůExcel pro začátečníkyLektorJosef Cvrček
  lektor4 566 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz1 116 účastníkůMicrosoft Office s titulky pro neslyšícíLektorAneta Bajerová
  lektor1 116 x 
 • Kurz1 622 účastníkůWEBZISK: Komplexní průvodce vyděláváním na internetuLektorTomáš Dekan
  lektor1 622 x 
 • Kurz1 175 účastníkůNatáčení videa pro začátečníkyLektorJosef Mašek
  lektor1 175 x 
 • Kurz1 127 účastníkůVitráže technikou Tiffany pro začátečníkyLektorLenka Kinzlová
  lektor1 127 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz1 122 účastníkůCínovaný šperkLektorJitka Slavíková
  lektor1 122 x 
 • Kurz1 873 účastníkůVýroba stříbrných šperkůLektorJana Veselá
  lektor1 873 x 
 • Kurz3 345 účastníkůChainmaille – šperky z drátků a korálků (kroužkování)LektorJaroslava Kavalírová
  lektor3 345 x 
 • Kurz3 029 účastníkůArchetypy ženLektorIvana Megová
  lektor3 029 x 
 • Kurz8 929 účastníkůKrásná a sama sebou – kurz líčeníLektorMichaela Baronová
  lektor8 929 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz4 508 účastníkůAngličtina hrou pro děti i dospěléLektorPavlina Dostálová
  lektor4 508 x 
 • Kurz3 332 účastníkůPečeme kváskový chlébLektorPavel Fara
  lektor3 332 x 
 • Kurz2 632 účastníkůCardmaking – výroba přáníček pro každou příležitostLektorMichaela Svatošová
  lektor2 632 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz2 460 účastníkůMandaly pro radost – omalovánky pro dospěléLektorJaroslava Bártová
  lektor2 460 x 
 • Kurz4 910 účastníkůKanzashi – textilní kytičkyLektorJaroslava Marková
  lektor4 910 x 
 • Kurz4 859 účastníkůKorálkování – šité šperkyLektorRadka Fleková
  lektor4 859 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz3 412 účastníkůŠití výbavičky pro miminkoLektorTerezie Jedličková Vojtková
  lektor3 412 x 
 • Kurz4 454 účastníkůJedlé kyticeLektorMarie Mužíková
  lektor4 454 x 
 • Kurz3 255 účastníkůPilates pro začátečníkyLektorJolana Novotná
  lektor3 255 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz413 účastníkůŽivot s diastázouLektorRadka Šefferová
  lektor413 x 
 • Kurz5 159 účastníkůPaměťové metody aneb s minimální námahou k dokonalé pamětiLektorPavlína Boučková
  lektor5 159 x 
 • Kurz2 044 účastníkůKrok za krokem sebekoučemLektorLenka Benešová
  lektor2 044 x 
 • Kurz771 účastníkůTelefonování pro obchodníky – lepší pocity, lepší výsledkyLektorMíra Princ
  lektor771 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221
 • Kurz2 097 účastníkůRadost z prodejeLektorPavel Fara, Peter Urbanec
  lektor2 097 x 
 • Kurz2 514 účastníkůQuilling – ozdoby z papíruLektorPetra Kroutilová
  lektor2 514 x https://www.kurzyproradost.cz/?pid=166221