online stavebniny

Bitva u Slavkova (zelená) - Jak se český stavební dělník naučil milovat  „nepřátele“ rostlin a zvířat

Stavebník údržbář se stavebním nářadím. Rekonstrukce : stock fotografie (k  okamžité úpravě) 314455937

StavbaOnline.cz

https://www.stavbaonline.cz/barvy/

O NÁS:

Internetové stavebniny se širokým výběrem materiálů pro stavbu, stavební úpravy a stavební rekonstrukce, najdete na adrese https://www.stavbaonline.cz/?a_box=9cx9gdjr&a_cam=17 od roku 2006.

Snažíme se Vám, našim zákazníkům, maximálně odborně a samozřejmě i ochotně poradit a pomoci při výběru vhodného produktu. Většina eshopů informace o produktech pouze zkopíruje ze stránek výrobce, v horším případě konkurence. Mnohdy jsou tyto materiály v cizím jazyce, strohé, neúplné nebo zcela nedostačující. S tímto přístupem se nespokojujeme. Víme, jak jsou pro Vás, naše zákazníky, informace důležité při nákupu jakéhokoliv zboží, kde výrobky mají svá specifika a odlišnosti. Hledáme proto o produktech veškeré dostupné informace, návody, obrázky, videa. Věříme, že tento přístup přináší přízeň našich zákazníků, které si velmi vážíme.

Zaměřili jsme se na kvalitní materiály určené pro suchý způsob výstavby, které u nás pořídíte za výhodné ceny. Naši zákazníci často ocení pomoc s nákupem na základě poptávky. Ať už jste profesionálové, svépomocní stavebníci nebo kutilové, rádi vám poradíme s výběrem, nebo vám pomůžeme vypočítat spotřebu materiálu.

Náš eshop StavbaOnline.cz získal ocenění . Toto ocenění vydává portál Heureka.cz, kde zákazníci mohou po vyřízení objednávky napsat své zkušenosti z uskutečněného nákupu. Eshop StavbaOnline.cz v roce 2009 získal ocenění v anketě Shop Roku, kde se umístil na 3.místě v kategorii Dům a zahrada.

Od roku 2008 jsme členy Asociace pro elektronickou komerci (APEK), což je nezávislá organizace, která podporuje rozvoj elektronického obchodu v České republice. Mezi členy APEKu patří největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti a finanční instituce.

Do budoucna chceme dále vylepšovat naše internetové obchody, tak aby byl pro Vás nákup na něm co nejkomfortnější. Chystáme i otevření vlastní kamenné prodejny, kde se budete moci na námi nabízené výrobky podívat a osahat si je.

https://www.stavbaonline.cz/?a_box=9cx9gdjr&a_cam=17

Baustore,sk

Kludi baterie SK

O NÁS

Sme štýlový e-shop s kvalitným a značkovým vybavením kúpeľní. Nájdete u nás všetko pre Vašu kúpeľňu a WC od vodovodných batérií a sprchových setov, vaní, umývadiel a toaliet cez inštalačný materiál až po vkusné doplnky a príslušenstvo. Naše zásoby sa snažíme udržiavať tak, aby bol čo možno najväčší počet tovaru  skladom a okamžite k dispozícii. Väčšinu tovaru objednaného do 12:00 Vám tak doručíme do 2 pracovných dní až k Vašim dverám.

Zastávame individuálny prístup a po dobu Vášho plánovania, nákupu a používania produktov sa s nami o čomkoľvek môžete poradiť. Náš tím ochotných  je pripravený Vám kedykoľvek pomôcť s Vaším projektom.https://www.baustore.sk?a_box=9cx9gdjr&a_cam=31

Ako Baustore sme súčasťou portfólia spoločnosti Woodcote. Vo Woodcote veríme na spoluprácu a preto našich zákazníkov priamo odkazujeme na odborníkov všetkých jednotlivých kategórií stavebných materiálov, ktoré sú potrebné pre malé i rozsiahle stavebné projekty. Pre našich zákazníkov tak hráme za značky WoodcoteŠtúdiá DPKKVIP – Voda Kúrenie PlynEXTHERM a Baustore ako jeden tím. Vďaka tomu, že prevádzkujeme klasické predajne i e-shopy, sme pripravení obslúžiť všetkých našich zákazníkov aj za mimoriadnej situácie.

https://www.baustore.sk?a_box=9cx9gdjr&a_cam=31

Baushop.cz

O nás

Heuréka ověřeno zákazníky
Člen APEK
Sdružení obrany spotřebitelů
Certifikovaný obchod APEK

Rozhodli jsme se, že radši než o nás, napíšeme o vás:

ŠTORCH souprava PES - váleček, držák, mříž 210/40mm

O hrdinkách a hrdinech, kteří mění svět k lepšímu. O těch, kteří z hromádky stavebního materiálu dokáží vytvořit domov nebo místo k práci – prostředí chráněné před každou nepřízní počasí, kde
trávíme většinu svého času.

Proto vám záleží na tom, jak takové místo k životu bude vypadat, ale také jak dlouho bude sloužit a jak se v něm lidé budou cítit. Proto vám záleží na tom, abyste stavěli z kvalitního materiálu, který

Hydroizolační fólie

je šetrný k přírodě i k rozpočtu, a za férové ceny všechno potřebné nakoupili tam, kde vám dokáží poradit.​

Vážíme si vaší důvěry, díky které vám můžeme pomáhat stavět srdcem ♥​

https://www.baushop.cz/?a_box=9cx9gdjr&a_cam=20

Baustore.cz

Doprava zdarma

O NÁS

Jsme stylový e-shop s kvalitním a značkovým vybavením koupelen. Najdete u nás vše pro vaši koupelnu a WC od vodovodních baterií a sprchových setů, van, umyvadel a toalet přes instalační materiál až po vkusné doplňky a příslušenství. Naše zásoby se snažíme udržovat tak, aby bylo co možná největší počet zboží skladem a okamžitě k dispozici. Většinu zboží objednané do 12:00 vám tak doručíme do 2 pracovních dní až k Vašim dveřím.

Zastáváme individuální přístup a po dobu vašeho plánování, nákupu a používání produktů se s námi o čemkoliv můžete poradit. Náš tým ochotných je připraven vám kdykoliv pomoci s vaším projektem.

https://www.baustore.cz/?a_box=9cx9gdjr&a_cam=32